nowe zycie   219x202

15-17 czerwiec 2018

To Kurs, który pomaga odkryć prawdę o Bogu, o tym, że ma On plan dla Twojego życia. Kurs prowadzony jest w nowej formie, pełnej dynamiki i życia, która nie pozwala przejść obojętnie nad przekazem płynącym z Dobrej Nowiny.

Dla kogo?

Dla tych którzy stawiają sobie takie pytania jak: kim jest Bóg? Co to znaczy, że kocha mnie osobiście? Co to znaczy, że jest Bogiem żywym?

Dla tych, którzy chcą rozpocząć bądź odświeżyć swoją relację ze Zmartwychwstałym Jezusem. I również dla tych osób, które nie wierzą, że to jest możliwe!

Najbliższy termin:

15-17 czerwiec 2018

Recepcja od 17:00

Koszt:

Dorośli

• bez noclegu dorośli - 110zŁ/osoba
  • z noclegiem - 170zł/osoba

Dzieci

• do 3 roku życia za darmo
  • powyżej proponujemy dowolną ofiarę na dom rekolekcyjny

W cenie zawarte jest wyżywienie oraz pościel.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem 730 20 10 10

Miejsce:

Dom Rekolekcyjny Księży Pallotynów w Otwocku przy ul. Żeromskiego 6  - patrz mapka poniżej.

Ramowy plan dnia:

- Piątek: od 1800(recepcja od 1700) do ok. 2200
- Sobota: od 730 do ok. 2200
- Niedziela: od 730 do ok.1500

W trakcie przewidziane są przerwy na kawę, herbatę i ciacho.

Trzeba zabrać ze sobą:

• Notatnik

Zapisy:

Zapisy trwają do 08.06.2018

W kursie mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie!

Zapisów należy dokonać poprzez poniższy formularz.

Formularz można także pobrać i wypełniony przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Warunkiem zgłoszenia jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w kwocie 50 zł na numer konta:

FUNDACJA ZANIM

ul. Karczewska 51 m.5

Tytułem: Imię Nazwisko, nazwa kursu

Prosimy małżeństwa o wysyłanie osobnych zgłoszeń dla każdego z członków rodziny!

Miejsce:

Dom Rekolekcyjny Księży Pallotynów w Otwocku przy ul. Żeromskiego 6