Fundacja zaNim ma nowego prezesa zarządu

utworzone przez | Paź 31, 2019 | z życia Fundacji zaNim

Informujemy, że nowym Prezesem Zarządu w Fundacji zaNim została Ewelina Jagielska.

Ewelina jest mieszkanką Jaworzna w województwie śląskim.

Z Fundacją zaNim związana od bardzo dawna. Ewelina pełniła dotychczas rolę managera sieci księgarnio-kawiarni chrześcijańskich Niebo w mieście, która była i jest rozwijana właśnie przez Fundację zaNim. Byłą także zaangażowana w proces realizacji Strefy mocy + w roku 2018 i 2019. Prywatnie jest matką trójki dzieci i przyjaciółką Sylwi i Witka Wilka.

Chcemy w tym miejscu podziękować także dotychczasowemu Prezesowi Fundacji zaNim – Lechowi Wyżewskiemu. Był on jednym z filarów tworzących Fundację zaNim i człowiekiem spinającym wszystko w całość.

Teraz Ewelina przejmuje jego obowiązki i wykorzystując swoje umiejętności menadżerskie będzie próbowała wnieść Fundację zaNim na jeszcze wyższy poziom rozwoju.