Modlitwa uwolnienia cz. 1

PDFDrukujEmail
Ta książka mówi nie tyle o demonach, ile o tym, iż musimy uświadomić sobie, jakie otworzyliśmy im drzwi i pokazuje, jak możemy je zamknąć.
Modlitwa wolnienia cz.1, N.Lozano
Ocena: Nie ma jeszcze oceny
Cena
14,00 zł
wysylka5_7.gif
Szczegóły produktu
Podziel się

Pisząc ją skupiłem się na uwolnieniu od złych duchów w kontekście zwykłego chrześcijańskiego życia. Wielu ludzi korzysta z pomocy psychoterapeutów, wyznaje swoje grzechy, stara się prowadzić życie skoncentrowane na Bogu i robi wszystko, co jest w ich mocy, by uwolnić się od duchowych więzów w pewnych dziedzinach swego życia, a jednak im się to nie udaje. Wielu pełnych wiary i ducha chrześcijan zmaga się z ukrywanymi grzechami, nałogami czy lękiem, którego źródło tkwi w kłamstwie przykrywającym działanie złych duchów. Być może nigdy nie przyszło im do głowy, że mogą potrzebować uwolnienia. 

Mam nadzieję, że ta książka przyczyni się do przywrócenia zrównoważonego, bezpiecznego i pełnego wiary podejścia do posługi uwalniania. Jednak moim głównym celem jest przemówienie do serc tych, którzy szukają głębszego nawrócenia ku naszemu Panu, Jezusowi Chrystusowi. Jezus jest tym, który nas wyzwala, On jest Prawdą i On powiedział, że Prawda nas wyzwoli. 

Neal Lozano

 


 

 


 

Podziel się
Autor Neal Lozano
Wydanie: czwarte
Oprawa miękka
ISBN 978-83-61803-39-3
Stron 184
Data wydania 2012

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.
Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour