W dniach 29 listopada do 2 grudnia w Parafi Chrystusa Króla w Olsztynie odbyły się rekolekcje adwentowe z Witkiem Wilkiem. Zapraszali Franciszkanie z Zatorza.
Poniżej wpis z mediów społecznościowych.
Więcej tutaj:
Polecamy się modlitwie.
Jeśli chcesz nas wesprzeć w inny sposób, kliknij poniżej