a-ty

Kochani!

Wszyscy obdarzeni jesteśmy talentami, jak różnymi - nie jesteśmy w stanie zliczyć.

Chcemy poznać Wasze obdarowania. Przyszedł czas, żeby się nimi pochwalić, a może i podzielić z innymi!

Zapraszamy do wzięcia udziału w Kiermaszu Talentów. Może szydełkujesz, może malujesz, może tworzysz biżuterię, a może własnoręcznie robisz świece, lub układasz bukiety - podziel się z nami swoją pasją! Czekamy na każdego z Was!

Wysyłajcie do nas zdjęcia waszych dzieł wraz z opisami i waszymi namiarami. Będziemy je publikować, a być może niektóre z nich będzie można sprzedawać na stronie naszej KSIĘGARNI.

Śmiało piszcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">