mamy dzieci maly

Mamy stworzyły miejsce dla mam.

Miejsce gdzie razem się spotykają, rozmawiają, a czasem płaczą. Miejsce gdzie po prostu są razem i czują się dobrze.

Własnymi siłami i dzięki pomocy przyjaciół wciąż upiększają to miejsce. Wciąż jednak potrzebują funduszy na rzeczy takie jak: krzesła, zasłony czy stół.

Inicjatywa ma charakter non-profit i skierowana jest do wszystkich, którym zależy na polepszeniu jakości życia rodzinnego, szczególnie do mam z dziećmi, które zrezygnowały z pracy zawodowej na rzecz rodziny.

Spotkania te są bezpłatne i mają na celu wspieranie kobiet w wypełnianiu ich życiowych ról (żony i mamy) oraz budowanie trwałych więzi rodzinnych jak również poszerzanie wiedzy z zakresu wychowywania dzieci poprzez organizowanie warsztatów, prelekcji, zabaw i spotkań tematycznych.

Spotkania nie mają charakteru modlitewnego, ale we wszystkich działaniach Inicjatywa "Mamy Dzieci" kieruje się nauką Kościoła Katolickiego, szczególnie w sferze życia rodzinnego i małżeńskiego.

Jeżeli podoba Ci pomysł tej inicjatywy, to wesprzyj ich działania klikając przycisk poniżej.