Seminarium Odnowy Wiary Mikołajowice

Mikołajowice 06/10/2025

Seminarium Odnowy Wiary. 

Ponad 120 osób uczestniczyło w rekolekcjach prowadzonych przez Witka Wilka

Ruszyliśmy z posługą. Tak jak papież Franciszek prosił Witka i Sylwię Wilk, by robić Seminaria w każdym miejscu i jak mówił podczas spotkania Charis w 2023 roku w Watykanie – „idźcie i dawajcie doświadczenie chrztu w Duchu Świętym w waszych parafiach, w mniejszych i większych wspólnotach, dzielcie się tym co otrzymaliście!” – tak właśnie to czynimy. 

Ponad 120 osób uczestniczyło w pierwszym spotkaniu, w którym uczestnicy usłyszeli wiele ciekawych  inspirrujących treści oraz zadali sobie pytania o swoich oczekiwaniach względem tych rekolekcji.

Już niebawem okaże się, które z nich Bóg spełnił.

A tymczasem zapraszamy  na kolejne spotkanie w każdy poniedziałek tuż po mszy świętej o godzinie 18:00

Do zobaczenia!

Polecamy się modlitwie.

Jeśli chcesz nas wesprzeć w inny sposób, kliknij poniżej

 

Pozostałe wpisy

Odkryj sens i drogę do szczęśliwego życia

CZYTAJ DALEJ

Dotyk Boga 14-15 marca 2026

Bóg działa w niesamowity sposób. W dniach 14-15 marca odbyła się druga konferencja pt. Dotyk ...
CZYTAJ DALEJ
Przewijanie do góry