Seminarium Odnowy Wiary Sulęcin

Sulęcin 09/10/2025

Seminarium Odnowy Wiary. 

Ponad 80 osób uczestniczyło w rekolekcjach prowadzonych przez Witka Wilka w Sulęcinie.

Wiele osób  z zaciekawieniem słuchało świadectw i nauczań Witka Wilka. Wielu uczestników zostało poruszonych działaniem Boga. Jedna nawet dała świadectwo, jak została uzdrowiona i nie musiała mięć operacji łękotki.

Jeśli chcesz doświadczyć Boga w codzienności, albo zastanawiasz sie czy on  w ogóle istnieje – zapraszamy serdecznie w każdy czwartek na kolejne spotkanie tuż po mszy świętej o godzinie 18:00 do Kościoła Św. Mikołaja w Sulęcinie.

Do zobaczenia!

sowSulecin (4)
Sulecin (4)
Sulecin (5)
Sulecin (2)
Sulecin (1)
« z 3 »

Polecamy się modlitwie.

Jeśli chcesz nas wesprzeć w inny sposób, kliknij poniżej

 

Pozostałe wpisy

Uwielbienie – show czy modlitwa?

Ta konferencja była kolejnym z cyklu spotkań, które pogłębiły kulturę dialogu i zainicjowały konferencję na ...
CZYTAJ DALEJ

Zawiązanie wspólnoty – Lublin

Nastąpił oczekiwany koniec Seminarium Odnowy Wiary w Lublinie, który stał się nowym początkiem. Bo oto ...
CZYTAJ DALEJ
Przewijanie do góry