Seminarium Odnowy Wiary Przemyśl

Przemyśl 03/03/2026

Seminarium Odnowy Wiary. 

 

We wtorek 3 marca rozpoczął się ośmiotygodniowy cykl spotkań skierowany do wszystkich, którzy pragną odnowić swoją wiarę, pogłębić relację z Bogiem lub poszukują odpowiedzi na ważne pytania duchowe. Zaproszenie kierowane jest zarówno do osób wierzących, jak i tych, które chcą na nowo odkryć sens wiary. Na tą chwilę zarejestrowanych uczestników jest ponad 130, ile więcej przyjdzie – zobaczymy wkrótce. 

Było nas 130 osób, a wiemy, że to nie wszyscy zainteresowani. Jeśli jesteś w okolicy – zapraszamy co wtorek. Przyjdź przekonaj się, ze Jezus żyje, a wiara to nie jest teoria!

Spotkania odbywać się będą co tydzień o godz. 19:00 w Parafii pw. św. Alberta w Przemyślu

 

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Do zobaczenia!

Polecamy się modlitwie.

Jeśli chcesz nas wesprzeć w inny sposób, kliknij poniżej

 

Pozostałe wpisy

Otyń i okolice -Rekolekcje parafialne

W dniach 14 – 17 grudnia odbyły się rekolekcje parafialne. Codziennie nauka z mocą docierała ...
CZYTAJ DALEJ

Zakończenie Seminarium w Szczebrzeszynie

7 maja po trwającym 8 tygodni Seminarium Odnowy Wiary w Szczebrzeszynie zawiązała się wspólnota! Na ...
CZYTAJ DALEJ
Przewijanie do góry