Włącz się w kreowanie pozytywnych zmian razem z Fundacją zaNim! Twoje wsparcie to nie tylko finansowa pomoc, ale przede wszystkim cenny wkład w budowanie lepszego jutra. Przyczynisz się do rozwoju ważnych inicjatyw edukacyjnych, kulturalnych i społecznych. Dzięki Tobie, wiele projektów zyska szansę na realizację. Dołącz do grona osób, które nie są obojętne na los innych i razem z nami twórz przestrzeń pełną szacunku, wsparcia i rozwoju. Razem z Fundacją zaNim możesz dokonać prawdziwej zmiany!
Wspieram

Podaruj szansę na rozwój i wsparcie, dokonując jednorazowej wpłaty na rzecz Fundacji zaNim. Każdy gest wsparcia jest cenny i przekłada się na konkretną pomoc w realizacji kluczowych projektów. Twoja darowizna to ważny krok na drodze do lepszej przyszłości dla wielu osób. Zainwestuj w zmianę – razem możemy zdziałać więcej!

Bank ING 40 1050 1025 1000 0090 3014 2104

 

 

Wspieram regularnie
Dołącz do grona wspierających Fundację zaNim poprzez Patronite i miej realny wpływ na zmiany! Twoje wsparcie przyczyni się do rozwoju edukacji, kultury i wsparcia kobiet. Stań się częścią tej pozytywnej zmiany już dziś!

Jeśli chcesz możesz również Nas wesprzeć wpłacając dotację bezpośrednio na nasze konto tpay

Scroll to Top