Zakończenie Seminarium Odnowy Wiary – Mikołajowice

W poniedziałek 1 grudnia, w drugi dzień adwentu zakończyły się trwające 8 tygodni rekolekcje pt. Seminarium Odnowy Wiary. Wiele osób zostało poruszonych i zmotywowanych do czytania Pisma Świętego i dzielenia się wiarą z innymi. Były też informacje o uzdrowieniach, lecz ciągle czekamy na potwierdzenia medyczne. Już w najbliższą środę odbędzie się spotkanie grupy poseminaryjnej i powstanie wspólnoty. Życzymy błogosławieństwa Bożego.

Więcej tutaj:

Polecamy się modlitwie.

Jeśli chcesz nas wesprzeć w inny sposób, kliknij poniżej

Pozostałe wpisy

Odkryj sens i drogę do szczęśliwego życia

CZYTAJ DALEJ

Kursy SNE Pawła VI Rzeszow

  Polecamy się modlitwie. Jeśli chcesz nas wesprzeć w inny sposób, kliknij poniżej  
CZYTAJ DALEJ
Przewijanie do góry