Zakończenie Seminarium Odnowy Wiary – Poznań

W środę 26 listopada zakończyły się trwające 8 tygodni rekolekcje w którym blisko sto pięćdziesiąt osób oddało życie Jezusowi. Wiele osób zostało dotkniętych i przemienionych. Było tez kilka uzdrowień.

Więcej tutaj:

Dowiedz się więcej: Zakończenie Seminarium Odnowy Wiary – Poznań

Polecamy się modlitwie.

Jeśli chcesz nas wesprzeć w inny sposób, kliknij poniżej

Pozostałe wpisy

Toyota na Kubę

Już ponad 150 tyś. złotych zebrane na samochód na Kubie  Z serca dziękujemy i wspieramy ...
CZYTAJ DALEJ

Kobieta Królewski Projekt – Busko-Zdrój

Za nami kolejny Królewski Projekt. Kobiety zgromadziły się na 50-tym jubileuszowym spotkaniu weekendowym. Rekolekcje, które ...
CZYTAJ DALEJ
Przewijanie do góry